قبلا گفتم و بازم میگم این داستان رو براساس یک فیلم سینمایی نوشتم

اونایی که فیلم و ندیدن داستان وبخونن خخخ

امیدوارم لذت ببرید!!!

قسمت اول:

ف+ی+ل+ی+س+ی+ت+ی=فیلیسیتی

س+ا+را=سارا

س+ی+س+ی+ل+ی=سیسیلی

روزی روزگاری مردی بود که در قطب شمال زندگی می کرد و بعداز مدتی توسط یک خرس قطبی جان داد.او برای تهیه ی غذا به زیززمین مخفی رفت؛زیرزمینی که او غذاهارا در آنجا انبار می کرد.او از زیرزمین بیرون آمد و خرس قطبی او را دید و برای تامین غذای خود و فرزندش به او حمله کرد؛او هم از همین طریق از دنیا رفت.سرانجام سه دختربچه بنابراتفاقاتی در قطب شمال گم می شوند.آنهابه کلبه مردی که قبلا آنجا بود رسیدند و با نگرانی وارد شدند.خواهر بزرگ که اسمش فیلیسیتی بود جلوتر رفت و به خواهرانش گفت:((آرام،شاید کسی اینجا باشد)).

همه جارا به دقت مشاهده کرد و متوجه شد کسی آنجا نیست؛اولین کاری که کرد این بود که خواهرانش را با چیزی پوشاند.خواهر کوچک تر اسمش سیسیلی بود و خواهر وسط اسمش سارا بود.همه ی آن ها دنبال چیزی برای خوردن گشتند؛آن ها مجبور بودند تمام کلبه را بگردند.سارایک چیزی پیدا کرد که به نظر یک وسیله  انتقال صدا می آمد.سیسیلی تعدادی کنسرو پیدا کرد و فیلیسیتی هم یک دفترچه؛آن دفترچه متعلق به همان مردی که قبل از آن ها اینجا زندگی می کرد.آن ها وسایلی که پیدا کرده بودند را آوردند.فیلیسیتی که همیشه دوست داشت خودش را بزرگ تر بداند گفت:((سارا،از آنجایی که تو خوب می توانی کنسرو درست کنی،برو و برایمان غذا درست کن)).

پس از کمی مکث اینگونه حرفش را ادامه داد:((و تو سیسیلی،همانجا که هستی بشین)).

سیسیلی که مجبور بود قبول کند با اخم به زیر پتو رفت.فیلیسیتی هم مثل مهندس ها مشغول کار با وسیله انتقال صدا شد.پس از کمی دستکاری کردن آن وسیله و جا به جا کردن سیم های آن سعی کرد ببیند،صدایش به جایی انتقال پیدا می کند یا نه؟!

سیسیلی گفت:((به نظر من که بهتره اونو ببری بیرون،شاید توی ارتفاع کار کند)).

فیلیسیتی که می خواست طوری وانمود کند که خودش هم می دانست باید این کار را بکند،گفت)):خودم می دانم.احتیاجی به نظر شما نیست)).و رفت بیرون.

سارا هم با خودش گفت)):مثلا من دارم غذا درست می کنم)).

قسمت دوم داستان"سه خواهر گمشده"

قسمت اول داستان "سه خواهر گمشده"

معرفی داستان"سه خواهر گمشده"به نویسندگی خودم

ی ,فیلیسیتی ,سیسیلی ,هم ,ها ,رفت ,س ی ,کرد و ,آن ها ,می کرد ,به نظر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مولن روژ مطالعات عصب - تربیت ازدواج Saeid Sakkaki Music | سعید سکاکی هیئت شنا شمالغرب تهران سراش day2day مطالب اینترنتی گروه آموزشی درس تربیت بدنی آموزش و پرورش طبس جلوهِ حق